Strona główna Kontakt
ChevroletLogo

Oferta Getin Bank

Zakup nowego samochodu z Getin odbywa się naprawdę szybko. Dbamy aby cały proces przebiegał sprawnie. Nie potrzebujesz zwracać się do jakiegokolwiek banku, bo wszystkim zajmiemy się na miejscu.

Dobierzemy taki sposób kredytowania, który będzie odpowiadał Twoim warunkom finansowym.

Oferujemy wiele dodatkowych możliwości takich jak: skredytowanie dodatkowego wyposażenia montowanego w naszym salonie, ubezpieczenie samochodu lub całkowitą nowość - gwarancję jednorazowej spłaty kredytu w przypadku Twojej trwałej i całkowitej niezdolności do pracy.

 

Oferta Masterlease

Dla klientów indywidualnych
Bez względu na markę czy rodzaj auta Masterlease proponuje najbardziej optymalną opcję. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe i ciężarowe, nowe i używane. Klientom indywidualnym nie prowadzącym działalności gospodarczej proponujemy nasze specjalne produkty: Przyjazne auto i Leasing Plus. Przyjazne auto to prosty leasing konsumencki dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Atutami tego produktu są:

Dzięki tej ofercie można wziąć w leasing każdy samochód, unikając skomplikowanych i długotrwałych procedur - wystarczą dokumenty tożsamości.

Leasing Plus - to oferta dla klientów oczekujących dodatkowego serwisu.
Atuty tej oferty to:

Prowadząc firmę jest potrzeba, abyśmy sfinansowali Państwa samochód? Proponujemy ofertę Leasing Plus.

Oferta leasingu pojazdów dla firm

Leasingujemy samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 t. masy całkowitej (także samochody ciężarowe oraz autobusy o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) od 3.501 kg do 15.900 kg, również przyczepy leasingowane łącznie z samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 15.900 kg).

Zalety oferty leasingu samochodów:

Po zakończeniu umowy mogą Państwo wyleasingować nowe auto, wykupić je za gotówkę lub leasingować dalej na podstawie następnej umowy leasingu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozszerzoną wersją leasingu samochodów proponujemy Leasing Plus, który umożliwia użytkowanie nowego samochodu, a poprzez możliwość wyboru dodatkowych usług również komfort i wygodę.

Zalety Leasingu Plus

ubezpieczenie z likwidacją szkód

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu:

Gabriela Olczak
Konsultant ds. Kredytów i Ubezpieczeń
tel. 89 524 18 43

Małgorzata Żuchewicz
Konsultant ds. Sprzedaży
tel. 89 524 18 43

 

 

Mibo Sp. z o.o.
tel. 89 524 18 60